خانه / برندها / شیرآلات آرکا

شیرآلات آرکا

شیرآلات آرکا

شرکت شیرآلات آرکا یکی از شرکت‌های طراحی، تولید و تأمین‌کننده‌های شیرهای کنترل برای صنایع شیمیایی، صنایع مواد غذایی و نوشیدنی و همچنین صنایع پتروشیمی است. در شرکت آرکا از تولید یکپارچه بر محور دانش و با کیفیت بالا استفاده می‌شود که باعث شده است محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار بوده و ظرفیت شرکت نیز بالا باشد. در حال حاضر شرکت آرکا در 9 شهر مختلف در سراسر دنیا کارخانه تولید دارد و می‌توان از محصولات منحصربه‌فرد آن به شیرهای کنترل‌کننده 1200 و 400 بار اشاره کرد. این شیرها در صنایع با فشار بالا کاربرد بسیاری داشته و می‌توان سهم عمده بازار این شرکت را به دلیل تولید شیرهای پرفشار دانست.

شرکت آرکا در بازار تکنولوژی پیشرو بوده و نزدیک به 90 سال درزمینه  استفاده از تکنولوژی در شیرآلات تجربه دارد. با پیشرفت فناوری‌های پیچیده و توسعه مستمر این شرکت محصولات متنوع و با تعداد بالا با برند این شرکت در بازار وجود دارد.

تولیدات این شرکت ازلحاظ فنی کیفیت بالایی داشته و در بسیاری از کارخانه‌ها دنیا مورداستفاده قرار می‌گیرد. با توجه به گزارش‌ها منتشره در سال 2016 توسط مقامات صنعتی آلمان شرکت آرکا یکی از 100 شرکت برتر در بخش تولیدات جدید محسوب می‌شود و سهم عمده‌ای از بازار نفت و پتروشیمی آلمان درزمینهٔ شیرآلات به این شرکت اختصاص یافته است.

از دیگر محصولاتی که این شرکت را از سایر شرکت‌های تولیدکننده شیرآلات صنعتی متمایز می‌کند، شیرهای هوشمند است که با ترکیب تکنولوژی‌های جدید با ساختار باکیفیت محصولات شرکت چشم‌انداز جدیدی در بازار فروش شرکت به وجود آورده است.