خانه / برندها / صنایع پمپ سازی KSB

صنایع پمپ سازی KSB

شرکت کی‌اس‌بی (ksb Aktiengesellschaft) یک شرکت آلمانی فعال در زمینه تولید و تأمین پمپ، شیرآلات، و خدمات مرتبط با آنها است که دفتر مرکزی آن در شهر فالز (Pfalz) واقع شده است. گروه ksb در تمامی قاره‌ها واحدهای تولیدی، فروش، یا حتی توزیع شبکه‌ای و خدمات پس از فروش دارد و در حال حاضر بالغ‌بر 16/000 کارمند تمام‌ وقت دارد.

این شرکت در سال 1871 توسط یک مهندس مکانیک به اسم یوهانس کلاین راه‌اندازی شد. درواقع این مهندس با ثبت یک اختراع با عنوان دستگاه تغذیه دیگ بخار جرقه اول راه‌اندازی این شرکت را زد و با همکاری دوستان و همکاران خود یک شرکت تحت عنوان Aktiengesellschaft تأسیس کرد. با گذشت زمان و توسعه بیشتر این شرکت، اولیه شعبه خارجی آن در سال 1896 در کشور بریتانیا توسط برادر کوچکتر یوهانس کلاین تأسیس شد. شرکت ksb به روند رو به رشد خود در کشور آلمان ادامه داده و بین سال‌های 1924 تا 1934 واحدهای تولیدی بیشتری راه‌اندازی کرد.

شرکت ksb در حال حاضر یکی از وسیع‌ترین شرکت‌های دنیا در زمینه تجهیزات پمپاژ و فرایندهای صنعتی به شمار می‌رود و محصولاتی مانند  پمپ‌ها ، شیرها و خدمات مرتبط برای کاربردهای صنعتی، خدمات ساخت‌وساز ، مدیریت آب و فاضلاب و همچنین فرآیندهای انرژی و معدن تولید می‌کند.  این  شرکت در حال حاضر توسط پیتر بوثمن (Peter Buthmann) مدیریت می‌شود .