خانه / برندها / روتورک

روتورک

روتورک(Rotork )

 

Rotork تولیدکننده‌ی برجسته‌ی محرک‌ها و کنترل جریان است که هر جا نیاز به کنترل جریان گازها یا سیالات باشد، می‌توان از محصولات تولیدی این شرکت استفاده کرد. شرکت Rotork کلیه‌ی ابزار مربوط به کنترل جریان مانند محرک‌های الکتریکی، محرک‌های قدرت سیالات، محرک‌های کنترل فرآیند، جعبه دنده‌ها و کیت‌های نصب و راه‌اندازی، شیرها و چندراهی‌های پنوماتیک، انواع ابزار کنترل و شیرهای کنترل را تولید می‌کند.

شرکت Rotork در سال 1945 شرکت کوچکی بود که به وسیله‌ی دیوید و جرمی فرای در بریستول انگلستان راه‌اندازی شد. در سال 1952 این شرکت نخستین محرک ساخت خودش را تولید کرد و با رشد و گسترش تولیدات و خدمات شرکت، در سال 1959 نخستین دفتر خارج از کشور، در استرالیا، به وسیله‌ی شرکت Rotork راه‌اندازی شد. از آن زمان این شرکت در کشورهای گوناگون جهان مانند فرانسه، هند، آلمان، اسپانیا، سنگاپور، چین، آمریکا و کانادا شرکت‌هایی تأسیس کرده و کارخانه‌هایی نیز در سرتاسر دنیا به ساخت محصولات این شرکت می‌پردازند. در این 70 سال Rotork تنوع و میزان محصولات تولیدی‌اش را همواره افزایش داده است. هم‌چنین شرکت‌های بسیاری نیز که در این صنعت کار می‌کردند توسط Rotork خریداری و به مجموعه شرکت‌های این کمپانی افزوده شده‌اند.

صنایع نفت و گاز، نیروگاه‌های تولید برق، صنایع آب و فاضلاب، صنایع کشتی‌سازی و معادن از محصولات تولیدی این شرکت بهره می‌برند.