خانه / خدمات / تولید و بازاریابی محتوا

تولید و بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا امروزه به یکی از اولویت های مهم برای مدیران صنایع و کسب و کارهای مختلف تبدیل شده است و طبق آخرین آمار بیش از ۹۰ درصد مدیران کسب و کار‌های موفق در دنیا، بازاریابی محتوا را در اولویت خود قرار می‌دهند. همین آمار خود مهر تاییدی بر این ادعاست که با گسترش شبکه‌های اجتماعی و سخت‌تر شدن رقابت در حوزه کسب‌ وکار و همچنین افزایش روزافزون اهمیت محتوا برای موتورهای جستجو، این بازاریابی محتواست که می‌تواند ضامن موفقیت یک کسب‌وکار در دنیای سخت رقابت باشد. تولید محتوای تجاری یعنی اینکه متخصصان هر مطلب، تصویر و مدیایی را که مرتبط با زمینه فعالیت شماست، و باعث جذب مخاطبان به وب سایت شما می شود را گرد آوری و در وب سایت شما قرار می دهند، که این پروسه در نهایت به فروش منجر می شود. همچنین این نوع تولید محتوا می تواند شامل مدیریت کامل وب سایت شما به همراه درج اخبار، اطلاعیه ها، اطلاعات محصولات، خدمات، پاسخگویی به سوالات بازدید کنندگان و … باشد.

تبدیل به پیشتاز صنعت خود شوید

با ایجاد محتوای مرتبط و آموزنده، تبدیل به یک منبع معتبر شوید برای هر آنچه که به تجارت شما مربوط است ، تا همه برای کسب اطلاعات  به سراغ شما بیایند.

خدمات تولید و بازاریابی محتوا در آژانس مارکتینگ همکار اول 

تیم همکار اول  با داشتن کادر تخصصی و مجرب،در قالب چند تيم حرفه ای آماده ارایه تولید محتوای اختصاصی برای سایت و کسب و کار شما می باشد.

ویژگی های تولید محتوا در همکار اول 

 

 برای ثبت سفارش تولید و بازاریابی محتوا خود ، کافیست فرم زیررا پرکنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید